Blog o odnawialnych źródłach energii i energetyce

20.05.2020

Szczyt produkcji energii ze słońca przypada na najbliższe miesiące, lato zapowiada się bardzo ciepłe. Zainteresowanie fotowoltaiką nie spada, coraz więcej Polaków inwestuje w fotowoltaikę. Czas instalacji, ii to kilka tygodni, a korzyści widać od razu w niższych rachunkach za prąd.  Do inwestycji w panele słoneczne przekonuje wzrost cen energii elektrycznej, dostępne dotacje do mikroinstalacji, a także ulga termomodernizacyjna. Z miesiąca na miesiąc przybywa instalacji słonecznych, na dachach domów, co ciekawe nie tylko całorocznych, zauważyć można coraz więcej tych z instalacją …..

09.05.2018

Od lutego bieżącego roku czyli już u schyłku okresu grzewczego notujemy duże wzrosty cen gazu ziemnego w obrocie hurtowym.  Gaz ziemny osiągnął poziom najwyższy od lat. Wczorajsza średnia cena MWh w kontrakcie na 2019 rok  to 95 zł i aż 102 zł na sezon grzewczy 2018/2019.  Gaz ziemny – czynniki ceny Jak to przy gazie cena jest uzależniona od sezonu i zawsze jest wyższa w okresie grzewczym jednak ten okres mamy już za sobą.  Jeszcze w lutym nikt się nie …..

budowa
29.11.2017

Produkt Deweloperski firmowany przez Doradców Energetycznych to wysoka efektywność energetyczna, odnawialne źródła energii i optymalne wykorzystanie posiadanych zasobów w zakresie pozyskania energii. Buduj proekologiczne, nowoczesne obiekty.  Rynek developerski zawsze cechuje duże zapotrzebowanie na energię elektryczną. Generalni wykonawcy oraz developerzy podczas realizacji działań inwestycyjnych korzystają z ogromnych odbiorników energii elektrycznej. Charakteryzują się one nieposkromionym apetytem na energie czynną jak i moc bierną.  Aby wyjść na przeciw potrzebom jakie zidentyfikowaliśmy w tej branży postanowiliśmy przygotować specjalny produkt kierowany do tego rynku.  Produkt Deweloperski …..

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, odezwiemy się z optymalną ofertą!

Co Cię interesuje?
Powyższa zgoda jest wymagana. * Wymagane pola