Smart Metering czyli inteligentne zarządzanie energią elektryczną to przyszłość w tej branży

Ta przyszłość jest już dostępna!

Doradcy Energetyczni jako pierwsza firma w Polsce a może i w Europie udostępnia Państwu usługę, która zmieni Wasz dotychczasowy licznik energii w urządzenie inteligentne monitorujące zużycie oraz prognozujące rachunki za prąd.

Efektywne zarządzania energią w przedsiębiorstwie

Zapewniamy istniejącym cyfrowym licznikom energii funkcjonalność liczników inteligentnych. Dostarczamy kompleksowy system zarządzania energią, zaprojektowany z myślą o komforcie biznesu. Monitoruj zużycie energii w interwałach 15 minutowych poprzez swojego smartfona i aplikację internetową.  Smart Metering to idea inteligentnych systemów pomiarowych, które połączone w jeden system pozwalają optymalne zarządzać infrastrukturą, w tym wypadku energetyczną. Oferowane przez nas urządzenie jest pierwszym krokiem w tym kierunku. Uruchom Smart Metering w swoim przedsiębiorstwie, a korzyści z tego płynące zauważysz już po pierwszym miesiącu.

Bezinwazyjna instalacja

Nasi klienci otrzymają specjalne urządzenie, które Doradca Klienta zainstaluje na liczniku energii elektrycznej. Urządzenie w żaden sposób nie ingeruje w licznik energii ani infrastrukturę a jego montaż zajmuje około 1 minutę. Nie wymaga interwencji elektryka i nie wpływa na pracę urządzeń. Każdy jest w stanie to zrobić bez żadnego szkolenia.

Funkcjonalność

 • Instalacja Beacona zajmie ok. 1 minutę
 • Bezprzewodowy odczyt licznika energii elektrycznej za pośrednictwem smartfona
 • Monitoring zużycia energii za pośrednictwem smartfona i aplikacji internetowej
 • Monitoring zużycia energii z wielu lokalizacji jednocześnie
 • Narzędzie do prognozowania kosztów
 • Wsparcie eksperckie przy wdrożeniu optymalizacji kosztów energii
 • Alerty o przewidywanym przekroczeniu mocy zamówionej

Wartość dla Twojej firmy

 • Kompleksowe dane pomiarowe dostępne online pozwalają na rozliczanie faktur na bazie rzeczywistych odczytów
 • Rozliczanie najemców na podstawie rzeczywistego zużycia energii
 • Lepsze zrozumienie procesów wewnętrznych w przedsiębiorstwie
 • Dokładniejsze prognozy kosztów energii
 • Skuteczny audyt energetyczny i optymalizacja kosztów
 • Uniknięcie kosztów związanych z przekraczaniem mocy umownych

Prezentacja danych

W ramach usługi Smart Metering otrzymasz możliwość podglądu danych zużycia energii elektrycznej w formie graficznej jako zestawienia miesięczne,tygodniowe, dobowe, godzinne i 15 minutowe. Oferujemy również analizy profilu zużycia energii vs procesy technologiczne co pozwoli na optymalizację i oszczędności na kosztach energii.

Na podstawie dogłębnej analizy danych zebranych w dłuższej perspektywie otrzymasz od nas raport opatrzony odpowiednimi komentarzami i sugestiami specjalistów pozwalającymi na realną optymalizację rachunków.

Dla kogo jest ta oferta ?

Naszą ofertę kierujemy praktycznie do każdego klienta, dla którego ważne jest świadome zarządzanie energią, który chce lub potrzebuje mieć bieżące odczyty licznikowe energii elektrycznej. Łatwą skalowalność rozwiązania pozwala na instalację w pojedynczym gospodarstwie domowym jak i organizacji zarządzającej setkami nieruchomości.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, odezwiemy się z optymalną ofertą!

Co Cię interesuje?
Powyższa zgoda jest wymagana. * Wymagane pola