Największy dostawca paliw inwestuje w OZE

Instalacja OZE

Przedsiębiorco, Orlen już dziś zabezpiecza się energetycznie inwestując w OZE i uniezależnia od niepewnej sytuacji na rynku. A Ty ?

OZE to nieunikniona przyszłość w kontekście zanieczyszczenia środowiska i malejących zasobów paliw kopalnych. Spalanie paliw kopalnych jest coraz droższe a energii z atomu  się boimy. Obecna infrastruktura energetyczna jest przestarzała. A co za tym idzie ceny energii nie ubłagalnie rosną (o czym możesz przeczytać na naszym  Fanpage). Optymalnie zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna będzie pokrywać dużą część Twojego zapotrzebowania na energię a zwrot kosztów może nastąpić nawet po 5-7 latach. Pamiętaj że instalacja fotowoltaiczna działa średnio do  25 lat. Więc ile przyniesie Ci zysku ?  

Ogromną zaletą instalacji fotowoltaicznych jest ich pozytywny wpływ na środowisko. Pozyskując chociaż część swojego zużycia energii z OZE zapewniasz lepszą przyszłość swoim dzieciom i wnukom. 

Nie czekaj i dołącz już dziś do Naszych Klientów, którzy nie płacą za energię, którą produkują sami z ogniw fotowoltaicznych. Zadzwoń do Nas a my bezpłatnie przedstawimy kompletne zestawienie kosztów i oszczędności. Już dziś przyłącz się do eco rewolucji i inwestuj w OZE.

Fotowoltaika na stacjach Orlen