Nasze Systemy PV

JAKOŚĆ, jeszcze raz JAKOŚĆ, GWARANCJA i KONKURENCYJNA CENA.

Tym charakteryzują się nasze produkty i współpracujemy tylko z takimi dostawcami, którzy są w stanie sprostać naszym wysokim wymaganiom.  Oferujemy Państwu podzespoły fotowoltaiczne doświadczonych i stabilnych producentów, którzy są w stanie dotrzymać długoletnich gwarancji (10-15 lat) i wydajności (25 lat) -przy zachowaniu konkurencyjnych cen, a w przypadku awarii, nie trzeba składać reklamacji w języku chińskim.

Dlatego też, w naszej podstawowej ofercie znaleźli się producenci z TOP 5 światowego rankingu Bloomberg. Firma ta testuje produkty nie tylko pod względem jakości wykonania, ale również stabilności podmiotu, który je wytwarza.

We współpracy z naszymi dostawcami dbamy o to, aby nasi klienci mogli korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w dziedzinie produkcji energii ze słońca, w obszarze efektywności energetycznej i monitorowania produkcji energii i jej zużycia (m.in carporty czy zintegrowane systemy modułowe). By móc zagwarantować naszym klientom szybki montaż, poza produktami specjalnymi, skonstruowaliśmy ofertę bazową w oparciu o wyselekcjonowane rozwiązania, które możemy dostarczyć w wyjątkowo szybkim czasie NAWET W MIESIĄC !!!. 

 Przedstawiamy Państwu produkt, na którym bazują nasze instalacje.

PRODUKT PODSTAWOWY OZNACZA DOSTĘPNOŚĆ OD RĘKI.  DOSTARCZYMY KAŻDE PANELE LUB PODZESPOŁY, KTÓRE KLIENT  BĘDZIE SOBIE ŻYCZYŁ O ILE BĘDĄ DOSTĘPNE NA POLSKIM RYNKU. W INNYM WYPADKU TRZEBA BĘDZIE POCZEKAĆ AŻ JE SPROWADZIMY.

GWARANTUJEMY INSTALACJE NA DACHU W CIĄGU MIESIĄCA OD PODPISANIA UMOWY

PANELE FOTOWOLTAICZNE

W ofercie podstawowej mamy obecnie panele monokrystaliczne firmy LONGI Solar o mocy 310 Wp. 

Jest to obecnie najlepsza dostępna komercyjnie technologia, posiadająca jedne z najlepszych paneli dostępnych na polskim rynku. Gwarantują uzysk energii przez 25 lat, a ich producent daje gwarancje na ich wykonanie na 10 lat.

Technologia monokrystaliczna charakteryzuje się uporządkowaną strukturą atomów – można je rozpoznać po jednolitej ciemnoniebieskiej lub czarnej barwie. Panele monokrystaliczne są znacznie bardziej wydajne niż polikrystaliczne,  które jednak są tańsze w produkcji. Dlatego też, czasem zdarza się, że ktoś chce porównywać przypadkową ofertę do naszych instalacji, nie zdając sobie sprawy, że porównuje o wiele mniej wydajne panele i technologię sprzed lat, a montaż przez ludzi bez doświadczenia, z firmy, która jeszcze wczoraj naprawiała dachy, a jutro będzie robić ogrodzenia… lub jej w ogóle nie będzie.

Oferujemy wieloletnie doświadczenie, a na życzenie klienta możemy przygotować indywidualne kalkulacje również na podzespołach marek m.in: LG, SunPower, Q-Cells, JASolar,Munchen Solar i innych.

SYSTEMY MONTAŻOWE

Kolejnym niezbędnym elementem instalacji fotowoltaicznej są systemy montażowe. Odpowiednio dobrane do charakterystyki obiektu, na którym ma funkcjonować elektrownia. Muszą być bezpieczne, odpowiednio trwałe, zabezpieczone i odporne na korozje i promieniowanie UV.

Najwyższa jakość naszych montaży zapewniają firmy innogy oraz Hymon Energy.

O ile innogy, jako operatora sieci dystrybucji i sprzedawcy energii dla Warszawy nie trzeba przedstawiać, o tyle kilka słów o Hymon Energy:

Hymon Energy to czołowa firma zajmująca się montażem instalacji na terenie całego kraju i dzięki ogromnemu doświadczeniu (kilkanaście tysięcy instalacji) zapewnia naszym klientom montaż na najwyższym poziomie, w odpowiednio krótkim czasie.

GWARANCJA NA MONTAŻ W NASZYCH ELEKTROWNIACH TO AŻ 36 MIESIĘCY!

INWERTERY

Urządzenia te zwane również falownikami zamieniają prąd stały (DC) wytworzone przez panele na prąd zmienny (AC) umożliwiający zasilanie  urządzeń.

Jest to kluczowe ogniwo między panelami, a odbiornikami prądu, ze względu na trudne i nieprzewidywalne warunki w jakich pracuje elektrownia oraz wysokie koszty podzespołów. Inwerter musi być najwyższej jakości z odpowiednimi zabezpieczeniami przed przepięciami, przeciążeniami i temperaturą. Negatywny wpływ tych czynników na instalacje może być bardzo kosztowny. Dlatego, do naszej podstawowej oferty wybraliśmy inwertery firmy Afore oraz nowość na polskim rynku –  firmę Sofar.

Produkty tych firm są sprawdzone na międzynarodowych rynkach. Inwertery te są wszechstronne i odpowiednio dopasowane do instalacji -pracują bezawaryjnie wiele lat.

GWARANCJA NA INWERTERY FIRMY AFORE TO 10 LAT Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZEDŁUŻENIA DO 15 LAT, A SOFAR NAWET DO 20 LAT.

Oczywiście w naszej ofercie mamy również inwertery SolarEdge Fronius, Huawei,  ABB i inne wg życzeń naszych klientów.

TYLKO U NAS UBEZPIECZENIE INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ ZA SYMBOLICZNĄ ZŁOTÓWKĘ!

ZAKRES OCHRONY UBEZPIECZENIOWEJ

Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje zaistniałe i spowodowane zdarzeniem losowym szkody, polegające na fizycznym uszkodzeniu, zniszczeniu lub utracie ubezpieczonych przedmiotów, powodujące konieczność restytucji poprzez odbudowę, naprawę lub wymianę, albo ponowny zakup instalacji PV.

Ochrona obejmuje szkody powstałe z poniższych przyczyn:

  • uszkodzenia pochodzące z zewnątrz, czyli: wyładowania atmosferyczne, huragan, mróz, unoszenie kry, grad, pożar, osmalenie, przypalenie, tlenie, żarzenie, implozja, wybuch, powódź, osunięcia i zapadanie ziemi, upadek statku powietrznego albo jego elementów lub ładunku, kradzież, dewastację, błąd eksploatacyjny, brak umiejętności a także
  • szkody wewnętrzne, czyli awarie mechanizmów wynikające z wadliwego działania lub niezadziałania osprzętu elektrycznego, w tym inwerterów lub urządzeń bezpieczeństwa, zwarcie, przepięcie, przetężenie, błąd projektowy, wada materiałowa lub wadliwe wykonanie,
  • szkody powstałe z innych, wyraźnie niewyłączonych przyczyn.

 KUPUJĄC U NAS ELEKTROWNIE SŁONECZNĄ MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z UBEZPIECZENIA INSTALACJI ZA 1 ZŁ NA ROK.

SMARTMETERING

Dla naszych klientów, których zakupiona instalacja będzie większej mocy niż 5 kWp udostępnimy urządzenie do zdalnego monitorowania zużycia energii Onemeter na rok zupełnie GRATIS !!!

Skontaktuj się z nami!

+48 22 370 29 70

kontakt@doradcyenergetyczni.com.pl

Umowa z Doradcą Energetycznym - fotowoltaika