Doradcy Energetyczni wystawcą na XXIV Żuławskich Targach Rolnych

Firma Doradcy Energetyczni wzięła udział jako wystawca w  24-tych Żuławskich Targach Rolnych w miejscowości Stare Pole koło Malborka. Targi te należą do największych tego typu imprez w kraju o czym świadczy około 500 wystawców i 40 tysięcy zwiedzających w ciągu dwóch dni.

Żuławskie Targi Rolne to impreza cykliczna, której organizatorem jest Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego i co roku cieszy się bardzo duża popularnością. 

Na targach możemy obejrzeć maszyny i sprzęt rolniczy; mnóstwo stoisk z regionalnymi wyrobami spożywczymi z kraju, i zagranicy. Odbywa się wystawa zwierząt hodowlanych, prezentowane jest wyposażenie gospodarstw rolniczych. No i oczywiście to co nas najbardziej dotyczy czyli ekologia w rolnictwie i efektowność energetyczna.

Relacja z targów : Firm XXIV Żuławskie Targi Rolne

Wspólnie z firmą Innogy Polska prezentowaliśmy najnowsze rozwiązania w obszarze odnawialnych źródeł energii i optymalizacji kosztów przesyłu. Odwiedzający nasze stoisko mogli obejrzeć z bliska panele fotowoltaiczne, przyjrzeć się jak działa mini elektrownia PV. Naładować komórkę z energii słonecznej oraz dokonać kalkulacji instalacji dla swojego gospodarstwa. Wielu klientów pytało o możliwości obniżenia rachunków za energię poprzez optymalizację parametrów przesyłu. Poruszano temat bezpieczeństwa w procesie zmiany sprzedawcy energii i zasady rozliczania czy wiarygodności odczytów. Nasi eksperci analizowali faktury oraz doradzali możliwe rozwiązania w obszarze wykorzystania energii dla wielu zainteresowanych. 

Stanowisko Doradców Energetycznych na Żuławskich Targach Rolnych cieszyło się duża popularnością i nawiązano wiele kontaktów oraz wykonano wiele wstępnych audytów pod instalacje elektrowni słonecznej. Część projektów przeszła już do kolejnych etapów realizacji.  Rozdano setki kuponów na bezpłatne audyty, które będą realizowane w przyszłości.

Odpowiednio skalkulowane instalacje fotowoltaiczne stają się coraz częściej alternatywą dla energii pobieranej z sieci dystrybucyjnej a ich coraz większa wydajność skraca okres zwrotu z inwestycji do kilku lat. Nasza firma zawsze dobiera optymalne instalacje dla konkretnego domu lub firmy co przynosi realne oszczędności już w pierwszym miesiącu funkcjonowania. Dzięki temu znacznie skraca się okres zwrotu z inwestycji. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami na terenie całego kraju.