Stacje Ładowania Pojazdów

Stacje Ładowania Pojazdów z oferty Doradcy Energetyczni idealnie wkomponowuje się w projekt elektromobilności w Polsce.

Ostatnie lata to znaczny wzrost sprzedaży samochodów elektrycznych. Coraz więcej firm rozważa zakup elektryków do swoich flot. Wszystkie te auta trzeba gdzieś ładować. Lokalni Operatorzy Systemów Dystrybucji oferują dostęp do publicznych stacji ładowania, jednak jest ich nie wiele i kabel przeważnie nie sięga naszego garażu.

Dlatego też, w porozumieniu z firmą Innogy, wprowadzamy na rynek stacje ładowania, które może zakupić każdy przysłowiowy Kowalski do własnego garażu lub przedsiębiorcy i salony sprzedaży aut na własne parkingi..

Podpisany we wrześniu 2016 roku przez Ministerstwo Energii Plan Rozwoju Elektromobilności zakłada, że do 2025 roku po polskich drogach jeździć będzie milion samochodów elektrycznych.

Bez stacji ładowania rynek pojazdów elektrycznych nie może się rozwijać. Mimo atrakcyjnej i szerokiej oferty takich pojazdów nie ma zbyt dużo miejsc, gdzie można je naładować. Ładowanie takiego pojazdu z gniazdka domowego również nie jest efektywne. Dlatego też, przedstawiamy naszym klientom oferty szybkich stacji ładowania, dedykowanych do domowego garażu. Koszt takich stacji jest niewielki, a ich montaż znacznie upraszcza i przyspiesza ładowanie naszego pojazdu.

Dyrektywa 2014/94/UE o paliwach alternatywnych, obliguje państwa członkowskie UE między innymi do stowrzenia sieci stacji ładowania samochodów elektrycznych do 2020 roku.

W naszej ofercie znajdują się również stacje ładowania pojazdów przeznaczone do montażu w miejscach publicznych.

Stacje te są dedykowane dla samorządów, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych ale również parkingów, salonów samochodowych czy wszystkich innych miejsc gdzie zakłada się publiczny dostęp do stacji.

Nasze stacje ładowania pojazdów mają możliwość personalizowania ich wyglądu lub ograniczania dostępu np. kluczyk, identyfikacja za pomocą kodu, karty abonamentowej lub po dokonaniu płatności.

Nasze stacje ładowania pojazdów to urządzenia najnowszej generacji dostosowane do indywidualnych potrzeb. Od tanich niewielkich skrzynek, które wisząc na ścianie nie zajmują miejsca w garażu, po stacje typu Supercharger o 3 stanowiskach i mocy 45 kW i wadze 600 kg. Tego typu stacje dedykujemy właścicielom flot aut elektrycznych, którzy potrzebują szybko i sprawnie naładować kilka aut jednocześnie. Oferta nasza obejmuje poza samym urządzeniem, również jego transport na miejsce, montaż oraz testy wraz z 24 gwarancją.

 

Miejsce pod stacje powinno zostać odpowiednio przygotowane a chodzi tu o fundament w przypadku stacji stojących na gruncie. Taki fundament możemy dostarczyć wraz ze stacją lub klient może przygotować we własnym zakresie. Wymaga to indywidualnych ustaleń.

Klient jest jedynie zobowiązany do zapewnienia przyłącza o odpowiedniej mocy w zależności od stacji jaką wybrał. Oczywiście pomagamy w jego uzyskaniu lub dostosowaniu obecnego.

PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS W PROPAGOWANIU EKOLOGICZNYCH ŚRODKÓW TRANSPORTU!

Skontaktuj się z nami!

+48 22 370 29 70

kontakt@doradcyenergetyczni.com.pl

Umowa z Doradcą Energetycznym - fotowoltaika