Stacje ładowania pojazdów elektrycznych

Stacje Ładowania Pojazdów Elektrycznych

Doradcy Energetyczni jako pierwszy broker energii elektrycznej wprowadza do swojej oferty stacje ładowania pojazdów elektrycznych. 

W Polsce i na świecie jest coraz więcej pojazdów napędzanych silnikami elektrycznymi. Na tę chwilę pojazdy te maja zasięg ok. 300 km dlatego tez istnieje ogromna potrzeba rozbudowy sieci stacji i punktów ładowania akumulatorów tych pojazdów. Wychodząc na przeciw tym potrzebom oferujemy możliwość zakupu i uruchomienia w swoim obiekcie punktu ładowania pojazdów. Niezależnie czy będzie to stadion piłkarski, parking miejski czy garaż indywidualnego klienta zapewniamy pełna obsługę inwestycji od projektu do uruchomienia stacji. 

OTWÓRZ SIĘ NA NOWE TECHNOLOGIE, WZMOCNIJ SWOJĄ POZYCJĘ I PRZYCZYŃ SIĘ DO ZWIĘKSZENIA MOBILNOŚCI SWOICH KLIENTÓW.

Nasze rozwiązania e-mobilności oferują szybkie i bezpieczne ładowanie, inteligentną komunikację z pojazdami elektrycznymi, a także obsługę na wysokim poziomie. Wszyscy mogą teraz korzystać z szansy aktywnego współtworzenia ogólnodostępnej sieci stacji ładowania o dużym zasięgu.

DO KOGO KIERUJEMY NASZ PRODUKT ?

Praktycznie do wszystkich którzy posiadają odrobinę wolnego miejsca obok miejsca parkingowego gdzie można wstawić słupek ładowania akumulatorów. Wspólnoty mieszkaniowe chcące udostępnić takie miejsce swoim mieszkańcom. Gminy i urzędy, nastawione na ekologiczną politykę, chcące zapewnić swoim mieszkańcom czystsze powietrze. Centra Handlowe na pewno również będą miały bardziej zadowolonych klientów jeżeli będą oni mogli podczas zakupów naładować baterie swego auta. Czy wreszcie salony i serwisy samochodowe, które bez takich urządzeń wkrótce nie będą mogły funkcjonować. 

W zależności od przeznaczenia stacji , czy będzie to miejsce publiczne z otwartym dostępem czy z ograniczeniami (mieszkańcy, pracownicy, klienci)  dostosujemy nasze rozwiązania do lokalnej sytuacji w danym miejscu np. natężenia ruchu, urbanistyki, miksu energii itd. Wybierzemy właściwą technologię i zaproponujemy odpowiednie lokalizacje.

Uruchomienie stacji przeważnie nie wymaga pozwolenia na budowę ani nawet zgłoszenia do lokalnego Operatora Systemu Dystrybucji. Funkcjonuje na wewnętrznej infrastrukturze klienta i jedynie należy uzgodnić z OSD odpowiednią moc. 

 

Podpisany we wrześniu 2016 roku przez Ministerstwo Energii Plan Rozwoju Elektro mobilności zakłada, że do 2025 roku po polskich drogach jeździć będzie milion samochodów elektrycznych

STACJE ŁADOWANIA POJAZDÓW W ZESTAWIE Z INSTALACJĄ FOTOWOLTAICZNĄ

Najlepsze rozwiązanie to właśnie pozyskanie potrzebnej energii ze źródeł odnawialnych takich jak na przykład elektrownie słoneczne tym m.in. się zajmujemy. W oferowanych przez nas stacjach istnieje możliwość wykorzystania zielonej energii. W ten sposób samochody elektryczne przyczyniają się do rozwoju energii odnawialnej.

ZAPEWNIAMY ATRAKCYJNE CENY I SZYBKĄ REALIZACJĘ INWESTYCJI. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.