Słoneczny powiat nowodworski!

Produkuj swój prąd w powiecie i otrzymaj specjalną dotację na fotowoltaikę!

Projekt firmy Doradcy Energetyczni „Produkuj swój prąd w powiecie nowodworskim” obejmuje działania związane z budową instalacji fotowoltaicznych służących do wytwarzania energii elektrycznej z odnawialnych źródeł w budynkach mieszkalnych na terenie powiatu. Wykonawcami instalacji fotowoltaicznych w ramach tego projektu są Doradcy Energetyczni Sp. z o.o.

10

500 instalacji w powiecie!

1 000 000 zł dotacji!

2 000 zł na inwestycję!

Główną ideą projektu w powiecie nowodwroskim jest zwiększenie produkcji energii ze źródeł odnawialnych, a w konsekwencji redukcja niskiej emisji. Ponadto zakładając instalację fotowoltaiczną jesteś wolny od rachunków za prąd!

Dzięki integracji rozproszonych źródeł wytwórczych w jedną Wirtualną Elektrownię, inwestycje w instalacje OZE mają przyczynić się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa energetycznego na obszarze projektu. 

dodatkowy upust z programu Produkuj swój prąd w powiecie nowodworskim!” mogą ubiegać się osoby fizyczne będące właścicielami, współwłaścicielami lub użytkownikami wieczystymi nieruchomości położonych na terenie powiatu nowodworskiego.

Projekt obejmuje budowę 500 instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy elektrycznej 3 MW. Budżet projektu jest ograniczony i wynosi 1 000 000 zł.

Projekt wygasa w dniu wyczerpania wolumenu instalacji lub wyczerpania budżetu projektu.

W ramach projektu mieszkańcy powiatu nowodworskiego otrzymają 10% dofinansowanie do inwestycji na fotowoltaikę (łącznie nie więcej niż 2 000 zł netto).

Jeżeli chcesz skorzystać  z dotacji wypełnij formularz na dole strony, a oddzwonimy do Ciebie lub zadzwoń 22 37 02 970 podając hasło „Słoneczny powiat nowodworski”. Nasz specjalista kontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów. 

Doradcy Energetyczni Sp. z o.o. jesteśmy na rynku od 2012 roku!

Działamy na rynku energetyki od 2012 r. w całym kraju poprzez sieć doradców klienta i centralne biuro w Warszawie. Nasz zespół liczy ponad 100 doświadczonych doradców energetycznych, których zadaniem jest obniżenie kosztów i zapewnienie najlepszych warunków dostaw energii naszym Klientom. Jesteśmy niezależnym Brokerem, pośrednikiem pomiędzy dostawcami energii elektrycznej, energii gazowej oraz energii fotowoltaicznej, a Klientem końcowym. Dzięki wsparciu znanych i dużych firm, a także naszemu blisko 10-letniemu doświadczeniu możemy zaoferować najlepsze wsparcie w zakresie energetyki zarówno dla osób fiznych jak i firm.

Od 2012 doradzaliśmy ponad  15 000 klientów – o łącznym wolumenie ponad 1 000 GWh. Ustawicznie powiększamy grupę zadowolonych odbiorców. One-Stop Shop – pełen zakres usług związanych z redukcją kosztów energii dla przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Kompleksowa oferta – faza audytowa, koncepcyjna, planistyczna, skuteczne pozyskanie finansowania, realizacja inwestycji.

purchase-3347053_1920