Rekompensat za prąd nie będzie???

Wszystko wskazuje na to, że zapowiadanych przez wicepremiera Jacka Sasina rekompensat za wzrost cen prądu nie będzie. Został on wycofany z prac legislacyjnych przez resort klimatu. Zastępca Jacka Sasina, który firmował projekt swoim nazwiskiem był gościem programu „Money. To się liczy”.

– Ten projekt nie jest już w gestii resortu aktywów państwowych – powiedział wiceminister Artur Soboń.

Próbował przekonywać, że on projektu nie prowadził ani nigdy w tej kwestii się nie wypowiadał. Dopiero po wytknięciu mu mijania się z prawdą, musiał ugryźć się w język.

– Rzeczywiście się wypowiadałem, przepraszam – stwierdził Soboń.

O projekcie, a w zasadzie jego wycofaniu, nie chciał się wypowiadać. Wszystko jednak wskazuje na to, że obiecywanych przez PiS rekompensat za prąd w przyszłym roku po prostu nie będzie.

 

Chcesz oszczędzać na energii w domu lub firmie?

Chcesz otrzymać dofinansowanie?

Napisz do nas! kontakt@doradcyenergetyczni.com.pl  / +48 22 370 29 70

__________

Doradcy Energetyczni Sp. z o.o. to firma działająca od 2012 r. w całym kraju poprzez sieć doradców klienta i centralne biuro w Warszawie. Nasz zespół liczy 100 doświadczonych doradców energetycznych. Od 2012 doradzaliśmy ponad 3 000 klientom – o łącznym wolumenie ponad 1 000 GWh. Posiadamy kompleksową ofertę dla firm oraz osób prywatnych z zakresu: FOTOWOLTAIKA / GAZ / PRĄD / AUDYT 

__________