Obniżenie kosztów dla firm dotkniętych skutkami Covid-19

Prowadzisz firmę? Szukasz wsparcia i oszczędności?  Chcesz zminimalizować koszty za energię w firmie?  Dowiedz się bezpłatnie, jak płacić mniej. Jeśli prowadzisz hotel, restaurację, spa, bar czy inną działalność, która generuje wysokie koszta za energię elektryczną, ze względu an specyfikę maszyn, dowiedz się jak zminimalizować rachunki. 

Fotowoltaika: Jak zminimalizować rachunki?

Doradzamy firmom od 2012 roku w zakresie obniżenia kosztów i zapewnienia najlepszych warunków dostaw energii. Jesteśmy niezależnym Brokerem, pośrednikiem pomiędzy dostawcami energii elektrycznej, energii gazowej oraz energii fotowoltaicznej, a Klientem końcowym. Dzięki wsparciu znanych i dużych firm, a także naszemu blisko 10-letniemu doświadczeniu możemy zaoferować najlepsze wsparcie w zakresie energetyki zarówno dla osób fiznych jak i firm. Od 2012 doradzaliśmy ponad 15 000 klientów – o łącznym wolumenie ponad 1 000 GWh. Ustawicznie powiększamy grupę zadowolonych odbiorców.

dowiedz się więcej: bezpłatne konsultacje dla-firm 

One-Stop Shop – pełen zakres usług związanych z redukcją kosztów energii dla przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Kompleksowa oferta – faza audytowa, koncepcyjna, planistyczna, skuteczne pozyskanie finansowania, realizacja inwestycji.

Przeczytaj również: Ile kosztuje recykling paneli fotowoltaicznych?

Chcesz oszczędzać na energii w domu lub firmie?

Chcesz otrzymać dofinansowanie?

Napisz do nas! kontakt@doradcyenergetyczni.com.pl  / +48 22 370 29 70

__________

Doradcy Energetyczni Sp. z o.o. to firma działająca od 2012 r. w całym kraju poprzez sieć doradców klienta i centralne biuro w Warszawie. Nasz zespół liczy 100 doświadczonych doradców energetycznych. Od 2012 doradzaliśmy ponad 3 000 klientom – o łącznym wolumenie ponad 1 000 GWh. Posiadamy kompleksową ofertę dla firm oraz osób prywatnych z zakresu: FOTOWOLTAIKA / GAZ / PRĄD / AUDYT 

__________