Lider w branży – LONGi Solar – przedstawia nowatorskie rozwiązania fotowoltaiczne.

Lider w branży – LONGi Solar – przedstawia nowatorskie rozwiązania fotowoltaiczne.
Wykorzystanie energii elektrycznej do wytwarzania prądu cieszy się coraz większą popularnością. Fotowoltaika wkracza na rynek z coraz większym impetem, o czym świadczą wciąż poprawiające się wyniki firm produkujących monokrystaliczne ogniwa. Na świecie nieustannie liderem pozostaje producent LONGi Solar, który z każdym kolejnym miesiącem pobiją nowe rekordy wydajności i skuteczności.
Rekordy, których nigdy dość
Wspomniana chińska firma stara się stale doskonalić swoje moduły, w tym monokrystaliczne ogniwo słoneczne PERC typu P. Konwersja wydajności zdołała osiągnąć 20,83% co dla wielu firm z branży było uważane za wybitne osiągnięcie. Skuteczność tego ogniwa jest na najwyższym poziomie i zapewnia firmie zdobywanie kolejnych rekordów w dziedzinie fotowoltaiki. Organiczne ogniwa fotowoltaiczne stają się coraz doskonalsze, a ich odmiany osiągają kolejne sukcesy.
Rozwój technologii fotowoltaiczne
Firma LONGi Solar stara się ciągle inwestować w rozwój wspomnianej technologii. Koszty nie mają znaczenia, ponieważ chcą oni aby PV osiągnęła parytet w Chinach. Pragną oni, aby wszystkie produkowane przez nich ogniwa były zgodne z innowacyjną i niezwykle wydajną technologia, jaką jest wspomniana generacja PERC. Nowoczesne rozwiązania pozwolą na osiąganie jeszcze lepszych wyników wydajności, przy mniejszych nakładach finansowych, co jest bardzo cenną i dobrą wiadomością dla wszyskich chcących sięgać po panele fotowoltaiczne.

Chcesz oszczędzać na energii w domu lub firmie?

Chcesz otrzymać dofinansowanie?

Napisz do nas! kontakt@doradcyenergetyczni.com.pl  / +48 22 370 29 70

__________

Doradcy Energetyczni Sp. z o.o. to firma działająca od 2012 r. w całym kraju poprzez sieć doradców klienta i centralne biuro w Warszawie. Nasz zespół liczy 100 doświadczonych doradców energetycznych. Od 2012 doradzaliśmy ponad 3 000 klientom – o łącznym wolumenie ponad 1 000 GWh. Posiadamy kompleksową ofertę dla firm oraz osób prywatnych z zakresu: FOTOWOLTAIKA / GAZ / PRĄD / AUDYT 

__________