Dofinansowanie 40 % na instalacje fotowoltaiczne w Warszawie

1 września ruszyła kolejna edycja dofinansowań do instalacji fotowoltaicznych w mieście stołecznym.  Budżet Warszawy dofinansuje instalację fotowoltaiczne do 40 % inwestycji nie więcej jednak niż 15 000 zł w ramach jednego wniosku. Dofinansowanie mogą otrzymać osoby fizyczne – mieszkańcy warszawy oraz przedsiębiorcy działający na terenie miasta.  Żeby ubiegać się o dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej należy złożyć wniosek do 31 marca 2019 r. Realna data zakończenia programu będzie znacznie krótszy ponieważ liczy się kolejność zgłoszeń. Więc dofinansowanie otrzymają inwestorzy, którzy zmobilizują się wcześniej. 

Co należy zrobić aby otrzymać dofinansowanie? 

  1. Skontaktuj się z firmą Doradcy Energetyczni (kontakt@doradcyenergetyczni.com.pl lub 22 370 29 70).
  2. Wspólnie ustalimy projekt i dobierzemy wielkość instalacji optymalnej dla Twoich potrzeb. 
  3. Przygotujemy i złożymy dokumenty o dofinansowanie. 
  4. Podpisanie umowy 
  5. Montaż
  6. Od tej chwili jesteś właścicielem elektrowni fotowoltaicznej, która dostarcza darmową energie do Twojego domu lub firmy.

Nasze instalacje wykonujemy w oparciu o najlepsze światowe technologie a nasi monterzy posiadają długoletnie doświadczenie dzięki czemu jako nieliczni dajemy gwarancje na wykonanie. 

Inwestycja w energie odnawialną pozwala na uzyskanie najwyższej, realnej  stopy zwrotu możliwej do osiągnięcia na obecnym rynku. Przy wciąż drożejących cenach energii ze źródeł konwencjonalnych fotowoltaika stała się jedyną alternatywą dla uzyskania energii w przyzwoitych cenach.  Odpowiednio dobrana instalacja PV potrafi zwrócić się w 5 -6 lat.  Dla mieszańców Warszawy dzięki dotacji z Urzędu Miasta zwrot będzie jeszcze szybszy. 

Dla klientów indywidualnych zainteresowanych montażem instalacji fotowoltaicznej poza terenem Warszawy zaoferujemy możliwość finansowania w postaci kredytu.

Dla przedsiębiorców natomiast dysponujemy szerokim wachlarzem leasingów, których ratę będzie można finansować z oszczędności na rachunkach za energię. Budowa instalacji PV jest traktowana jako inwestycja i jej koszty możemy odliczyć od podatków. 

NIE ZAPOMINAJMY ŻE INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA PRODUKUJE ENERGIĘ ZE ŚWIATŁA, CO OZNACZA ŻE WBREW OGÓLNEMU POSTRZEGANIU, ENERGIA JEST PRODUKOWANA RÓWNIEŻ W POCHMURNE DNI. 

Zapraszamy do kontaktu.